Чиновники Горішніх Плавнів «хороші» арифметики, тому переплачують на торгах більше 200 тисяч гривень

Управлінням по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, за результатами тендеру було акцептовано пропозицію ТОВ «Шляхбуд-Транс» на будівництво доріг з твердим покриттям в мікрорайоні Піддубне — 8600,00 кв.м.

Вартість робіт склала 3 505 764,21 гривень.

nlggbsxxgok

Всього в конкурсних торгах брало участь п’ять підприємств: ПП «Лубенське шляхово-будівельне управління № 9», ПП «ТМ-Новатор», ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер», ТОВ« Будівельна фірма «Хортиця», ТОВ «Шляхбуд-Транс».

Найменшу ціну запропонувало ПП «ТМ-Новатор» — 3 288 204,00 гривень, яка виявилася на 217 560,21 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Пропозиція ПП «ТМ-Новатор» було відхилено через відсутність листа угоди на виправлення арифметичних помилок.

Істотним порушенням ненадання листа згоди на виправлення арифметичних помилок назвати важко. Дане «порушення» може мати місце тільки в тому випадку, якщо учасником все ж таки були допущенні арифметичні помилки і без його згоди замовник не має права вносити будь-які виправлення до відповідної пропозиції.

Більш того, законом, що встановлює правила проведення торгів, передбачена можливість замовника звернутися за додатковою інформацією до будь-якого з учасників торгів. Таким чином, замовник міг звернутися до учасника за отриманням настільки «важливого» і «необхідного» документа.

Сумнівний договір залишається під підозрою, бо раціональність дії міської влади пояснити важко.
Зауважимо, що строк поставки товарів, виконання робіт та надання послуг зазначені на 2016-2017 роки.
Чи дочекаються нарешті мешканці мікрорайону Піддубне нормальної дороги..? Кажуть, обіцяного три роки чекають…А ви хочете знати, коли виконається обіцяне міською владою?

Коментарів ще немає.

Залишити коментар