Між департаментом житлово-комунального господарства Комсомольської міської ради Полтавської області та ТОВ «Промоснастка» 18.08.2016 р. був укладений договір.

Предмет угоди — реконструкція автоматичної системи поливу окремих зон міста Горішні Плавні, повідомляє «Вісник державних закупівель».

Вартість договору становить 6 млн. 599 тисяч 239 грн., термін виконання — 2016-2017 роки. На дане задоволення будуть витрачені гроші з міського бюджету. Реконструкцію автоматичної системи поливу окремих зон міста Горішні Плавні проведуть в районі Набережної.

Деталі можна переглянути за посиланням — https://drive.google.com/folderview?id=0B8pJbREKV4Bjc210RU12eDlaOEU&usp=sharing .

У проекті використано обладнання провідних світових виробників поливних систем:

— ACCLIMA (США),

— IRRITROL (США),

— HUNTER (США),

— GEORG FISCHER (Швейцарія),

— BLAZING (США),

— IRRITEC (Італія),

— ULTRA GRIP (Італія).

Як бачимо, все саме фірмове і звісно ж дороге! Ось якби так само і вирішували першочергові питання з приводу мешканців міста. Наприклад: міської лікарні, ремонтування доріг, банального забезпечення безпеки городян, шляхом закриття каналізаційних люків, влаштування спортивних майданчиків, ремонт ФОКу і т.д. Не здивуємось, якщо у відповідь почуємо скиглення влади про порожній бюджет. Мабуть, клумби під підніжжям влади набагато важливіше, ніж життя і здоров’я городян.

А може, все-таки, з цієї системи подаватимуть питну воду нормальної якості і тоді мешканці нарешті дізнаються, що це таке?

Цікаво, що буде з системою автоматичного поливу після чергового масового заходу у Горішніх Плавня

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *