5 вересня 2018 року у Горішніх Плавнях відбулося справжнє свято - це урочисте відкриття спортивної секції дзюдо та самооборони «JUDO FLAMINGO». Горішньоплавняни, які по-справжньому захоплюються цим неперевершеним видом спорту, вже давно чекали на цю подію.

Батьки і вихованці були приємно вражені, умовами в яких будуть займатися юні спортсмени.
Після церемонії відкриття, висококваліфіковані тренери презентували показові виступи для своїх учнів та усіх присутніх.

Батьки із задоволенням вболівали за своїх майбутніх чемпіонів, адже для когось, це були перші кроки у спортивне життя. Тренери вітають новобранців та висловлюють слова вдячності батькам, які привели і які ще приведуть - своїх дітей в спортивну секцію дзюдо та самооборони, яка відкрилась на базі Футбольного клубу «Фламінго».

 

Нагадуємо, тренування проводитимуть відомі дзюдоїсти країни — Андрій Бурдун та Артем Гордієнко. Набір у групи: дзюдо — з 5 років, самооборона — з 15 років.ТРЕНЕРИ:

Андрій Бурдун (найвищі досягнення): Чемпіон Європи U17 Зальцбург – 2005. Бронзовий призер Кубка Європи U20 Пакш – 2008. Срібний призер чемпіонату України — 2011, 2012, 2015. Бронзовий призер чемпіонату України — 2010 2013, 2017. Переможець Кубка України – 2014. Бронзовий призер Кубка України — 2012, 2015.

Артем Гордієнко (найвищі досягнення):  Неодноразовий призер чемпіонатів Країни. Чемпіон і призер міжнародних та всеукраїнських турнірів з дзюдо. Професійний боєць ММА. Неодноразовий переможець міжнародних боїв зі змішаних єдиноборств.

 

Пам'ятайте! Для кожної громади має бути доступним фізична культура, а відтак -  ведення здорового способу життя!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *