Президенту ФФП, 
голові Полтавської ОДА
Головко В. А.
Президента ФК «Фламінго»
Завалій М. В.

Відкритий лист

Шановний Валерій Анатолійович!

 

Футбольний клуб «Фламінго», багаторічний учасник чемпіонатів Полтавщини з футболу, просить Вас звернути увагу та по можливості надати відповіді на такі дивні речі, які зараз відбуваються в очолюваній Вами організації — ФФП.

Не отримавши жодних відповідей від Виконавчого директора громадської спілки ФФП Пожечевського В. О. ні в письмовій, ані в усній формі, ми вирішили звернутися до Вас за допомогою засобів масової інформації, як до останньої інстанції та керманича організації, яка взялася опікуватися обласним футболом.

Доводимо до Вашого відома зміст питання.

18.09.2018 року відбулось засідання КДК ФФП (Витяг із Протоколу №10(2018),

згідно рішенням якого домашні матчі команда «Колос» (Лазірки) має до завершення сезону грати на стадіонах команд-суперників, з покладанням витрат на проведення матчу (оплата арбітражу, спостерігачів арбітражу) на команду «Колос» (Лазірки).
А саме:
— матч команд ФК«Колос» (Лазірки) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки), що має відбутися 22.09.2018 провести в м. Кобеляки Полтавської області;
— матч команд ФК«Колос» (Лазірки) – ФК «Карлівка»(Карлівка), що має відбутися 06.10.2018 року, провести в місті Карлівка Полтавської області;
— матч команд ФК«Колос» (Лазірки) – ФК «Фламінго (Горішні Плавні), що має відбутися 13.10.2018, провести в м. Горішні Плавні Полтавської області.

Роз’яснити, що Сторона має право надати скаргу на рішення КДК до апеляційного комітету громадської спілки «Федерація футболу Полтавщини» протягом 10 (десяти) днів з моменту отримання тексту з мотивувальною частиною.
Матч 22.09.2018 ФК«Колос» (Лазірки) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки) проходить в м. Кобеляки згідно з рішенням КДК.
Матч 06.10.2018 команд ФК«Колос» (Лазірки) – ФК «Карлівка»(Карлівка), мав відбутися в м. Карлівка, але через зняття команди «Карлівка» зі змагань, був скасований.

Напередодні матчу ФК «Колос» (Лазірки) – ФК «Фламінго (Горішні Плавні), який мав відбутися 13.10.2018 збирається засідання КДК, куди, за словами одного з членів КДК Сергій Лукаша, звернулися ГРАВЦІ команди «Колос» (Лазірки) з проханням перенести гру з міста Горішні Плавні на нейтральне поле у місто Миргород, мотивуючи це тим, що команда ФК «Колос» (Лазірки) веде боротьбу за чемпіонство, а стадіон «Гірник» у Горішніх Плавнях, де грає свої домашні ігри ФК «Фламінго», нібито має нестандартні розміри.

Члени ФФП при цьому чудово розуміють, що вже протягом останніх семи років (згідно Регламенту ігри Чемпіонату грати на полях зі штучним покриттям дозволяється) команда «Фламінго» грає на цьому стадіоні, і буде на ньому грати далі. А сам стадіон прийнятий відповідними службами ФФП.

КДК, яке прийняло попереднє рішення в повному складі (Протокол № 11/2018)

переносять матч в місто Миргород. Незважаючи на те, що прийшло вже 20 (двадцять) днів із моменту прийняття першого рішення цим поважним комітетом ФФП.

ФК «Фламінго», отримавши нову інформацію про місце проведення гри, відправив листа до Апеляційного комітету Федерації футболу Полтавщини (додаток), на яке й досі

не отримав жодної відповіді.

У спілкуванні з Пожечевським В. О в телефонному режимі (сам Віктор Олександрович за збігом обставин у цей час вирішив відпочити саме на курорті у Миргороді) на питання чи може КДК змінювати свої ж рішення отримали відповіді «Мабуть, може» і «Так треба». Неясно лише, кому саме так треба?

Роз’ясніть будь-ласка, для кого написані Регламент змагань, якщо сама Федерація футболу Полтавщини на нього не зважає, неодноразово порушуючи лише цього року встановлені собою ж правила.

І кому саме треба, щоб саме цей матч відбувся у місті Миргород?

З повагою,

Президент ФК «Фламінго»                                                                М. В. Завалій

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *